Jeśli nasza praca wykonywana jest w pozycji siedzącej i spędzamy tam przynajmniej sześć godzin, to naszym obowiązkiem jest zaopatrzyć się w odpowiedni fotel biurowy, który zapewni swobodę pracy i zdrowie dla naszego kręgosłupa.

Warto przyjrzeć się przed zakupem, w jaki sposób w naszym fotelu wyprofilowane zostało siedzisko i oparcie. Siedzisko powinno być miękkie, płaskie oraz jego krawędzie nie powinny sprawiać nam dyskomfortu. Oparcie zaś powinno przylegać do naszych pleców i posiadać wsparcie dla naszego odcinka lędźwiowego pleców oraz łopatek. Fotele posiadające zaawansowane mechanizmy regulacji oparcia pozwolą nam na ciągłe utrzymanie pleców w pozycji naturalnej, mechanizm siedziska powinien dostosować wysokość fotela tak, abyśmy nogi trzymali swobodnie na ziemi – jest to podstawowy mechanizm góra dół.

Kolejnym ważnym aspektem jest to, w jaki sposób fotel biurowy został wyposażony w kółka jezdne i z jakiego wykonane są materiału, by nie uszkadzać naszej podłogi.

Fotel biurowy Nefil

Fotelami najdroższymi, najbardziej ekskluzywnymi są fotele wykonane ze skóry naturalnej, które wyróżniają się długą żywotnością oraz odpornością na uszkodzenia. Gdy nasz fotel nie jest nam potrzebny na długi okres i mamy mniejsze wymagania, warto zainteresować się fotelem zrobiony ze skóry sztucznej.
Ostatnio coraz bardziej popularne wydają się kuszące swoim designem fotele skonstruowane z siatki, które zapewniają doskonałą ergonomię i komfort pracy.


Categories: Firma

About the Author

Continue Reading...

Jeśli nasza praca wykonywana jest w pozycji siedzącej i spędzamy tam przynajmniej sześć godzin, to naszym obowiązkiem jest zaopatrzyć się w odpowiedni fotel biurowy,...

Read Post
www

Jeśli nasza praca wykonywana jest w pozycji siedzącej i spędzamy tam przynajmniej sześć godzin, to naszym obowiązkiem jest zaopatrzyć się w odpowiedni fotel biurowy,...

Read Post